Dostupnost: skladem do 3 pracovních dnů

Cena: 37.895,- Kč včetně DPH.


GENEVO PRO M je jediný homologovaný a legální systém pevného detektoru s atestem 8SD – MDČR na trhu. Systém je vybaven magneticky odnímatelným displejem a vylepšenou integrovanou radarovou anténou GENEVO HDM+. Při vývoji byl kladen důraz zejména na nejlepší funkčnost, uživatelskou přívětivost a jednoduchost instalace. Zařízení se skládá z hlavní řídící jednotky, GPS antény, radarové antény, displeje a doku pro displej. Ukázkové instalace si můžete prohlédnout na této stránce.

Genevo PRO directional arrows

Nejpřesnější GPS Databáze

Naše GPS Databáze je bezkonkurenčně nejlepší na trhu, jelikož je spravována přímo námi a našimi partnery – profesionály v oboru. Naše databáze obsahuje Stacionární radary, Úsekové radary i Kamery na červenou.

Aktualizace a nastavení doposud nebylo jednodušší

GENEVO PRO se dá jednoduše aktualizovat a nastavovat pomocí jakéhokoliv USB Flash disku. Stačí pouze navštívit web www.GenevoUpdate.com, nastavit parametry a stáhnout soubor, který jednoduše nahrajete na USB Flash disk a poté vložíte do GENEVO PRO. Samotný update a nastavení už se již provedou samy.

Chcete rychle zdeaktivovat PRO? Stačí jednoduše odejmout displej

V ČR je používání zařízení GENEVO PRO zcela legální a pyšní se homologací s atestem 8SD – MDČR. Pro země, kde by radarový detektor mohl budit nechtěnou pozornost, je GENEVO PRO vybaven odnímatelným, magnetickým displejem. To znamená, že když budete chtít v jakékoliv situaci rychle zdeaktivovat zařízení, stačí displej sundat z doku a třeba strčit do kapsy. Od této chvíle bude zařízení kompletně nefunkční. Nikdo jiný, pouze Vy ho můžete znovu aktivovat pomocí vašeho displeje. Můžete odejmout nejen displej, ale také celý dok. Jediné co vám zůstane je Micro USB napáječ, kterým můžete dobíjet i jiná zařízení.

Hlavní výhody detektoru GENEVO PRO:

Plně legální vestavěný detektor s atestem 8SD – MDČR

Bezkonkurenční cena

Možnost připojení dvou radarových antén

Odnímatelný displej

Aktualizace přes USB Flash disk

Nejjednodušší uživatelské menu

Vynikající citlivost

Vysoká odolnost vůči falešným poplachům

Nejpřesnější celoevropská databáze radarů

Možnost aktualizace firmware přes Internet

Upravený pro specifické podmínky v ČR