Dostupnost: skladem do 3 pracovních dnů

Cena: od 54.895,- Kč včetně DPH.


Varianty GENEVO PROTECTOR:


GENEVO PROTECTOR 960cz – 54.895,- Kč včetně DPH.

Základní detekce


GENEVO PROTECTOR 960Mcz – 69.895,- Kč včetně DPH.

Verze s detekcí Multaradarů CD/CT


GENEVO PROTECTOR 960cz AL2 – 83.790,- Kč včetně DPH.

Včetně laserové ochrany zepředu


GENEVO PROTECTOR 960cz AL4 – 100.790,- Kč včetně DPH.

Včetně laserové ochrany zepředu i zezadu


GENEVO PROTECTOR 960Mcz AL2 – 98.790,- Kč včetně DPH.

Verze s detekcí MultaRadaru CD/CT včetně laserové ochrany zepředu


GENEVO PROTECTOR 960Mcz AL4 – 115.790,- Kč včetně DPH.

Verze s detekcí MultaRadaru CD/CT včetně laserové ochrany zepředu i zezadu


Komplexní řešení pro ochranu proti radarům, PROTECTOR AL je určeno pro pevné zabudování – skrytou montáž do vozidla a jedná se o nejlepší a nejkomplexnější dostupnou ochranu řidiče jak pro jízdu v České republice, tak ve zbytku Evropy.

Samozřejmostí je nejen výborná detekce mikrovlnných radarů, ale také detekce jinak nedetekovatelných fixních měřičů rychlosti (např. ptačích budek a nechvalně známého úsekového měření). V neposlední řadě je tento antiradar „legální“ ve všech státech světa.

Označení AL (AntiLaser) pak znamená, že Vás PROTECTOR AL ochrání také před měřením laserovými měřiči. Verze AL2 nabízí základní přední ochranu, verze AL4 pak nabízí kompletní přední i zadní laserovou ochranu.

Vynikající detekce 10/10

Minimum falešných poplachů 10/10

100% ochrana proti laserům

100% GPS databáze pevných radarů

Detekuje slovenský MultaRadar CD

Naprosto diskrétní

Precizní technické zpracování

ALL IN ONE zařízení


Špičková verze 960cz

Používá novou radarovou anténu od výrobce GENEVO, která vyniká vylepšenou detekcí. Oproti předchůdci má znatelně vyšší citlivost při detekci mikrovlnných radarů se zachovaným minimem falešných poplachů.

Verze 960Mcz

Používá nejmodernější radarovou anténu od výrobce GENEVO. Oproti modelu 960cz dokáže detekovat také na Slovensku používaný a ostatními antiradary nedetekovatelný radar typu MultaRadar CD. Antiradar PROTECTOR získal ATEST Ministerstva dopravy ČR.


UŽIVATELSKÉ ROZHRANÍ

Antiradar PROTECTOR s uživatelem jako jediný komunikuje plně v českém jazyce a jeho ovládání je jednoduché a intuitivní i pro naprosté laiky. Po vložení paměťové karty z antiradaru do počítače můžete nastavení Vašeho antiradaru pohodlně a jednoduše přizpůsobit Vašim požadavkům.

NAPROSTO DISKRÉTNÍ

Obrovskou předností antiradaru PROTECTOR je abscence různých displejů a dalších designově rušivých prvků, které jsou uživatelským rozhraním antiradaru PROTECTOR jednoduše překonány. Ve vozidle máte jen jedno malé ovládací tlačítko, které, pokud byste o něm nevěděli, v interiéru ani sami nenaleznete.

GPS databáze

Antiradar PROTECTOR disponuje nejpokročilejšími funkcemi GPS, přičemž dokáže inteligentně a včasně vyhodnocovat rychlost vozidla a té přizpůsobovat vzdálenosti varování na místa, která vyžadují Vaši pozornost. Navíc jako jediný obsahuje stoprocentní, přesnou a hlavně jednoduše aktualizovatelnou databázi veškerých fixních radarů v ČR. Samozřejmostí je možnost přidat si za jízdy vlastní místo a opravdoví „fajnšmekři“ mohou databázi uloženou na SD kartě libovolně měnit nebo jednoduše importovat databázi vlastní.

Nikdy více na červenou / Red Light Camera rejection

Již nikdy se Vám nestane, že nestihnete oranžovou! Databáze obsahuje místa, kde je prováděna automatická kontrola jízdy na červenou a před daným místem tak budete vždy včas informováni.

Kniha jízd / Mileage Log

Antiradar PROTECTOR nepřetržitě ukládá nejen veškeré své provozní údaje, radarové poplachy a další důležité informace, ale také kompletní informace o poloze a rychlosti vozidla a díky těmto údajům ve spojení s programem pro tvorbu knihy jízd je skvělým pomocníkem pro účely daňové evidence, což mnoha lidem ušetří soustu času. Samozřejmostí je možnost volby služebních nebo soukromých jízd.

Kontrola správnosti funkce radarů / PoliceCheck

Nyní již nekontroluje policie Vás, ale Vy policii! Přišla Vám složenka za překročení rychlosti a nejste si jisti, zda jste se přestupku skutečně dospustili? I radary mohou dělat chyby! Během několika vteřin po vložení SD karty z Vašeho antiradaru do PC zjistíte, jakou rychlostí se Vaše vozidlo pohybovalo a zda se v předmětnou dobu vůbec nacházelo na údajném místě změření. Samozřejmostí jsou také údaje o tom, zda se na daném místě skutečně rychlost měřila.

Jednoduché nastavení a aktualizace přes PC

Chcete si být opravdu jisti aktuálností Vaší databáze fixních hrozeb? Není nic jednoduššího než vložit paměťovou kartu z Vašeho antiradaru do PC a veškeré další kroky přiložený progam udělá za Vás.

Nastavení antiradaru pro jízdu v cizině

Neexistuje jednodušší řešení, pouhým stiskem tlačítka přepínáte mezi nastavením radarových pásem pro ČR a Evropu. O zvoleném nastavení jste samozřejmě hlasově informováni tak, že se nemůže stát, že byste omylem zvolili špatná pásma.

Redukce falešných poplachů / EnhancedFalsingRejection

Antiradar PROTECTOR díky unikátním algoritmům v ČR prakticky nemá falešné poplachy. V cizině, kde některá radarová pásma používaná k měření rychlosti jsou často sdílena i s jinými systémy, se s konvenčními antiradary často stává, že antiradar vyhlásí radarový poplach, i pokud žádný radar není nablízku. Unikátní funkce antiradaru PROTECTOR si poradí i s tímto problémem a díky třem důsledně navrženým režimům filtrace zajišťuje včasnou detekci při zachování vysoké odolnosti vůči falešným poplachům.

Radarová ochrana / RadarConnect

Antiradar PROTECTOR Vás na policejní radar vždy včas upozorní. Osvědčené a v tomto produktu ještě vylepšené technologie progresivního výrobce GENEVO, posouvají úroveň detekce radarů zase o úroveň výše a vy se na tento antiradar můžete 100% spolehnout.

Laserová ochrana / LaserConnect

PROTECTOR ve verzi AL Vám zajistí také laserovou ochranu. Zajišťuje tak kompletní ochranu proti změření všemi v ČR používanými radary. Samozřejmostí je možnost pohodlné a okamžité deaktivace funkcí rušičky a tím i „legalizace“ například pro cestu do regionů, kde je jejich použití zakázáno. Ve většině zemí EU nesmí rušička být v „provozu-schopném stavu“ nebo „používána“, přičemž její držení není zákonem zakázáno.

Úsekové měření / Section cameras

Nejčastější postihy za překročení rychlosti jsou právě z úsekových měření. S PROTECTOREM budete vždy a včas varováni a v případě překročení rychlosti budete náležitě informováni.

Legální po celém světě / WorldWideLegal

Cestujete do zemí, kde je použití antiradaru zakázáno? Pohodlně, během několika vteřin můžete deaktivovat funkce antiradaru a využívat pouze legální funkce jako je „kniha jízd“ nebo „GPS body zájmů“. Tím Váš antiradar 100% legalizujete a uvedete v soulad s legislativou platnou ve většině evropských zemí.

SpeedSelect

Antiradar PROTECTOR disponuje unikátní kombinací funkcí, které zajistí vždy včasné varování a zároveň řidiče zbytečně neruší. Vzdálenost upozornění na radary je závislá na aktuální rychlosti a lze si nastavit také minimální rychlost při které budete před radarem varováni.


Antiradar PROTECTOR využivá k radarové detekci vylepšených platforem výrobce GENEVO. Ty dokáží o přítomnosti radaru typu Ramer informovat na dostatečnou vzdálenost a poskytnout tak řidiči dostatečnou dobu na reakci a korekci rychlosti. Navíc pomocí volitelného příslušenství, tzv. Antenna boosteru, můžete už tak vynikající citlivost ještě vylepšit. Zvýšení citlivosti se pohybuje v rozmezí 30 až 50 % a tak antiradar PROTECTOR dosahuje naprosto unikátních detekcí!